Gizlilik İlkeleri

ParaBollukZenginlik.com sitemiz ve ana sitemiz ÇekimYasası.com, ilke olarak, siz ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, veya gerekirse adres veya telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ya da başka şekilde kullandırmaz.

Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda sadece ve sadece önceden sizden izin alındığı üzere ve şekilde size,

. makale, yazı, haber, bilgi, ürün, e-posta, e-kurs göndermek

amacıyla kullanılır.

Kişisel bilgilere sadece sitemizin yetkili kişileri ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcileri erişebilirler.

Sitemiz, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) okuyucu ve takipcilerimizi daha iyi tanımak amacıyla, ve bir iç gözden geçirme sürecinin parçası olarak ve sitemizi daha da iyileştirmek, geliştirmek, genel olarak sitemizle ilgilenen kişilere daha çok yardım edebilmek amacıyla, daha çok bilgi almak için kullanır.

Tüm bu bilgiler sitemiz tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz.

Bu veriler sadece yukarıda belirtilen amaçlar için kullanılabilir.

Sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerde, yukarıda verdiğimiz, gizlilik ilkelerinin geçerli olup olmayacağını bilmiyoruz ve bu konuda bir garanti veremeyiz.

Bu sebeple gideceğiniz sitelere herhangi bir bilgi vermeden önce, o sitenin de gizlilik ilkelerini lütfen dikkatle değerlendirin.

Bu ilkelerimizde değişiklik yapabiliriz ve yapılır yapılmaz bu sayfada sizlerle paylaşılacaktır.

Teşekkürler!